Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Дарницького району міста Києва №706

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №706 Дарницького району м.Києва є закладом для дітей віком від двох до шести (семи) років, де забезпечується догляд за ними, розвиток, виховання і навчання відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.
Проєктна потужність дитячого садка - 110 місць (6 груп загального розвитку). Заклад дошкільної освіти забезпечує збалансоване триразове харчування дітей. Працює за п’ятиденним робочим тижнем протягом календарного року. Щоденний графік роботи: з 7.00 до 19.00.
З вихованцями працюють наступні спеціалісти: вихователі, практичний психолог, інструктор з фізичної культури, музичний керівник.
Заклад організовує освітній процес за такими пріоритетними напрямами: фізкультурно-оздоровчий, екологічний, художньо-естетичний. З метою розвитку творчої активності дітей функціонує гурток з образотворчого мистецтва "Веселкові барви". Надаються додаткові освітні послуги з англійської мови, хореографії, художньої діяльності.

Найкращий дитячий садочок у нашому місті!

Загальна кількість вихованців

2-7 років